رنگ های میکروپیگمنتیشن ارگانیک

افرادی که در زمینه میکروپیگمنتیشن فعالیت دارند رنگ های موجود در این بازار را به سه طیف تیره، روشن و متوسط می شناسند در حالیکه امروزه اکثر مشتریان این افراد کسانی هستند که از مشکلات ناشی از تاتوهای قبلی با رنگ های قرمز یا خاکستری و … رنج می برند. رنگدانه های میکروپیگمنتیشن آمیا با تنوع ۵۴ طیف رنگی گوناگون برای نخستین بار امکان یک ترکیب رنگ حرفه ای را برای متخصصین آرایش دائمی ایجاد نمود چرا که برای رفع تاتوهای قدیمی قرمز، خاکستری و … سه طیف تیره، متوسط و روشن به هیچ عنوان پاسخگوی نیاز مشتریان نبود.
به دلیل رعایت اصول زیست سازگاری و به حداقل رساندن عوارض القای رنگدانه به پوست، یکی از اعتراضات کاربران همواره در خصوص ماندگاری رنگ ها بوده است. در همین راستا سالهاست که متخصصین تحقیق و توسعه کمپانی به دنبال فرمولاسیون جدیدی بوده اند که ضمن رعایت اصول ایمنی و بهداشتی دارای ماندگاری بالایی باشد.
آمیا افتخار دارد گروه جدیدی از رنگدانه های میکروپیگمنتیشن، تحت عنوان رنگ های ارگانیک، معرفی نماید که با ویژگی های منحصر به فرد خود خدمات حرفه ای یک پیگمنتر را متحول خواهد ساخت. رنگ های ارگانیک ضمن رعایت اصول ایمنی و زیست سازگاری ماندگاری بالایی را به شما هدیه می دهد.
لاین ارگانیک رنگ های آمیا اولین نسل رنگ های میکروپیگمنتیشن فاقد اکسید آهن می باشد، این رنگ های جدید تمام خواسته های متقاضیان از یک رنگ خوب مانند زیبایی، سهولت کاربری و به ویژه نتایج درخشان و منحصر به فرد را ارائه می دهند. این رنگ ها فاقد فلزات سنگین می باشند.

دستگاه تاتو

دستگاه میکروپیگمنتیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *